小女人怎么成为丰满的大女人是女性们一直在探讨的话题丰胸产品。经过前辈们的经验累积,现在我们总算总结出了小女人丰胸的丰胸秘籍!那就是饮食补充丰胸产品粉嫩公主+穴位按摩+丰胸产品来丰胸丰胸方法,在了解这套丰胸方法之前,我们一起来看看究竟是什么原因,让我们胸“大”不起来呢丰胸效果
Firma Profili
 • STENKİM
  YAPI KİMYASALLARI

  Çeyrek asrı aşan tecrübesiyle, karmaşık yapılarda pratik çözümler

 • Sahip olduğu yenilikçi ve
  mükemmeliyetçi gelenek ile

  firmamız ISO 9001 belgeli bir kalite yönetim sistemini 2002 yılından beri uygulamaktadır

 • Tüm dünyada aranılan marka olmak

  Yurt içindeki lider konumumuzu başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya yaymak

  Firma Profili

  FİRMAMIZ

  1986 yılında kurulan firmamız, yapı kimyasalları alanında uzmanlaşmış, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Yüzde yüz yerli sermayeyle kurulmuş olan Stenkim Yapı Kimyasalları, kurulduğu ilk günden bu yana Ar-Ge yatırım ve çalışmalarını ön planda tutmuştur. Ar-Ge çalışmalarımız, yeni ürün tasarımları ve kalite kontrol işlemleri 600 m2 alanda özel cihazlar ile donatılmış bir laboratuvarda yürütülmektedir. Stenkim Yapı Kimyasalları yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerinde, hepsi konularında uzman Türk mühendislerinin Ar-Ge çalışmaları ve tamamiyle kendine ait olan Know-How ile geniş bir üretim portföyüne sahiptir. Ürünlerimiz hammadde girdi aşamasından nihai ürün haline gelene kadar sürekli uzman kadromuzun gözetimi altında tutulmakta, böylece istenilen kalitedeki ürünlerin müşterilerimize ulaşması garanti altına alınmaktadır.

  Stenkim Yapı Kimyasalları tüm üretim kalemlerinde dünya devleri ile yarışan kalitede ürünler üretmekle birlikte birçok ürünün de Türkiye’deki ilk ve tek üreticisi konumunda bulunmaktadır. Sahip olduğu yüksek üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği ile Stenkim Yapı Kimyasalları sadece yurt içinde değil 24 ayrı ülkede büyük ve prestijli projelerde yer almış ve almaya devam etmektedir.

  HEDEFLERİMİZ

  Uluslararası pazarda etkin ve öncü Ar-ge çalışmalarımızla ve ürünlerimizle söz sahibi bir konuma gelmek.

  Sahip olduğumuz kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde ürünler sunmak ve en iyi şekilde hizmet vermek. 

  Müşteri odaklı, çalışanlarına değer veren, sosyal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir organizasyonun devamlılığını sağlayarak organizasyon yapısını geliştirmek.

  Türkiye de ve Dünya da faaliyet gösteren mimar ve müteahhit firmaların teknik ve estetik sorunlarını günün şartlarına uygun olarak geliştirilen yapı kimyasalları ile çözmek ve güvenilir ve çağın gereksinimlerini karşılayan yapıların inşasına olanak sağlamak.

  Yapı kimyasalları sektöründe sürekli değişen müşteri şartlarını teknolojik ve yenilik odaklı kurmuş olduğumuz imalat ve satış stratejisi ile takip ederek ve müşterilerin proje bazlı taleplerini tam karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

  Çevre Politikamız

  Üretimin tüm süreçlerinde çevre ve doğa bilinciyle tüm standartlara ve yasal düzenlemelere uygun üretim yapmak.

  Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp doğal kaynakların korunması sağlamak.

  Mevcut çevre bilinci yüksek organizasyon yapısının teknolojik yeniliklerle ve personel eğitimleri ile desteklenerek hem iş yerinde hem de sosyal hayatta devamlılığını sağlamak.

Watt Creative