TR  |   ENG

KURUMSAL

 • Hakkımızda

  Firmamız Stenkim Kimyasal Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1986 yılında kurulmuş ve yapı kimyasalları alanında uzmanlaşmıştır. Mevcut ürün portföyümüz ağırlıklı olarak sızdırmazlık ürünleri, zemin sistemleri, kaplamalar, katkılar, beton onarım ve takviye ürünleri, su yalıtım malzemeleri ve polikarboksilatlardan oluşmaktadır. 30 yılı aşkın süredir edinilen teknik bilgi ve mühendislik becerileri, çok uluslu rakiplerimizin kalitesi ile yarışan ve hatta aşan ürünler tasarlamak ve üretmek için kullanılmaktadır. İnşaat sektörünün değişen taleplerinin yanı sıra belirli inşaat projelerinin benzersiz taleplerini karşılamak için her zaman yeni ürünler tasarlıyor ve portföyümüzü genişletiyoruz. Önde gelen birçok inşaat kimyasallarının ilk ve bazen tek yerli üreticisiyiz. Dinamik yapımız, sürekli gelişime olan bağlılığımız, kararlılığımız ve hevesimiz düzenli olarak büyümemizin anahtarıdır.

  Stenkim’in kuruluş fikri, mevcut standartlara uygun ürünler tasarlamak, üretmek ve belgelendirmektir. Bu hedefe, uzman tasarım mühendislerimiz, son derece gelişmiş üretim ve Ar-Ge tesislerimiz ve kendi geliştirdiğimiz teknolojilerle ulaşabiliyoruz. Ödün vermeyen Stenkim kalitesi, hammaddelerin kabulünden bitmiş ürünlerin onaylanmasına kadar, üretimin her aşamasında titiz kalite kontrollerinin sonucudur. Kaliteye odaklı yapımız ürünlerimizin yanı sıra hizmetlerimize de uzanıyor. Sadece müşterilerimize değil, dokunduğumuz tüm insanlara ve işletmelere de mümkün olan en iyi ürün deneyimini sunmayı amaçlıyoruz.

  Çağdaş inşaat pazarının estetik ve teknik taleplerini karşılamak için çalışıyoruz. Yüksek düzeyde çevresel ve sosyal duyarlılığa sahip çalışanları ile güçlenen, müşteri odaklı çalışan bir şirketiz. Şimdiye kadar 6 ülkedeki iştirakleri ve distribütörleri ile toplamda 5 kıtada ve 35 farklı ülkede faaliyet göstermekteyiz. Hedefimiz, dünyaca tanınan markalardan biri olmaktır.

 • Hedeflerimiz

  ► Uluslararası pazarda etkin ve öncü Ar-ge çalışmalarımızla ve ürünlerimizle söz sahibi bir konuma gelmek.

  ► Sahip olduğumuz kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde ürünler sunmak ve en iyi şekilde hizmet vermek.

  ► Müşteri odaklı, çalışanlarına değer veren, sosyal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek bir organizasyonun devamlılığını sağlayarak organizasyon yapısını geliştirmek.

  ► Türkiye 'de ve Dünya 'da faaliyet gösteren mimar ve müteahhit firmaların teknik ve estetik sorunlarını günün şartlarına uygun olarak geliştirilen yapı kimyasalları ile çözmek ve güvenilir ve çağın gereksinimlerini karşılayan yapıların inşasına olanak sağlamak.

  ► Yapı kimyasalları sektöründe sürekli değişen müşteri şartlarını teknolojik ve yenilik odaklı kurmuş olduğumuz imalat ve satış stratejisi ile takip ederek ve müşterilerin proje bazlı taleplerini tam karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

 • Çevre Politikamız

  ► Üretimin tüm süreçlerinde çevre ve doğa bilinciyle tüm standartlara ve yasal düzenlemelere uygun üretim yapmak.

  ► Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp doğal kaynakların korunması sağlamak.

  ► Mevcut çevre bilinci yüksek organizasyon yapısının teknolojik yeniliklerle ve personel eğitimleri ile desteklenerek hem iş yerinde hem de sosyal hayatta devamlılığını sağlamak.

Molecule